TRIČKA S PLNOBAREVNÝM POTISKEM | Predvo.cz - reklamní a dárkové předměty, potisk

Produkty

TRIČKA S PLNOBAREVNÝM POTISKEM

  8.11.2021

 
Vážení obchodní přátelé, nabízíme trička Gildan s plnobarevným potiskem za akční cenu 169,- Kč/ks s minimální objednávkou 30 kusů.
 
Trička Gildan jsou z vysoce kvalitních materiálů. Potisk se dělá digitální technologií a barvy jsou odolné vůči praní a jsou příjemné na dotek. Značka Gildan je držitelem certifikátů Oeko-Tex a WRAP, které zaručují, že jsou při výrobě používané bezpečné chemikálie a dodržované bezpečnostní normy pro zaměstnance.
 
Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.


 

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky

Nenašli jste co jste hledali?
Pošlete nám poptávku, my Vám odpovíme.

Máte k produktu jakýkoliv dotaz?
Zeptejte se, my Vám odpovíme.

Máte zájem o vlastní rozměr?

V cenové kalkulačce jsou uvedeny běžné a nejžádanější rozměry a formáty. Pokud potřebujete jiný rozměr reklamní plachty, samolepky nebo plakátu, vyrobíme ho. Uveďte požadované rozměry a specifikaci do tohoto formuláře a my Vám zašleme požadovanou cenu. Můžete i rovnou kontaktovat naše obchodní oddělení zakazky@predvo.cz.

ODESLAT